ДРАБІВСЬКА ГРОМАДА: Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 9 квітня

За інформацією Драбівського лабораторного відділення ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України" станом   9  квітня  підтверджено  13 випадків COVID-19 в смт.Драбів – 7, Білоусівка - 1, с.Левченки - 2,  с.Михайлівка - 2,  с.Золотоношка - 1.

Щодо ситуації у сусідніх громадах.

Станом на 9 квітня підтверджено 14 випадків COVID-19:  с.Шрамківка - 4, с. Бирлівка - 2, с.Безбородьки - 2, с.Ковтунівка - 1, с.Погреби - 1,  с.Яворівка - 1, Великий Хутір - 2, с.Кантакузівка - 1.

Увага !  Інформація щодо кількості інфікованих осіб може відрізнятися за  джерелами  оприлюднення в залежності  від її збору  та  узагальнення.

Бережіть себе  та  будьте  здорові!