Уряд встановив розміри допомоги на санаторно-курортне лікування чорнобильців на 2021 рік

Дата: 21.04.2021 10:24

Уряд ухвалив рішення щодо встановлення у 2021 році наступних розмірів грошової допомоги для забезпечення санаторно-курортним лікуванням громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, шляхом виплати компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку (постанова КМУ від 19.04.2021р. №368):

– особам, віднесеним до категорії 1 ? 8 262 грн;

– особам віднесеним до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) –25 130 грн;

– дітям, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, та одному з батьків або особі, яка їх замінює, – 16 417 гривень.

Розмір грошової допомоги збільшено на 7,3 відсотка в порівнянні з 2020 роком