ДРАБІВСЬКА ГРОМАДА : оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 28 квітня

Дата: 28.04.2021 16:12

За інформацією Драбівського лабораторного відділення ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України" станом на 28 квітня підтверджено 7 випадків COVID-19 : в  с-ще Драбове-Барятинське – 3,  с.Криштопівка – 2, с.Митлашівка - 2.

Щодо ситуації у сусідніх громадах

Станом на 28 квітня підтверджено 5 випадків захворюваності на COVID – 19 в с.Шрамківка - 1с.Бирлівка - 1, с.Гречанівка - 1, с.Безбородьки - 2.

Увага !  Інформація щодо кількості інфікованих осіб може відрізнятися за  джерелами  оприлюднення в залежності  від її збору  та  узагальнення.

Бережіть себе  та  будьте  здорові!