Відділ соціального захисту та охорони здоров’я інформує: Надходження та перерахування коштів станом на 30 квітня 2021 року

Платіжні доручення на перерахування коштів подані до Управління державної казначейської служби України у Драбівському районні Черкаської області.

Надходження та перерахування коштів (за  рахунок  субвенції  із  обласного  бюджету):

Напрямки витрат

Кількість (осіб)

Загальна сума   (грн.)

Щомісячна стипендія учасникам бойових дій, інвалідам війни, яким виповнилося 90 і більше років (січень – квітень).

4000,00

Відшкодування витрат, понесених у зв’язку з відпуском пільгових лікарських засобів громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, жителів Драбівської територіальної громади, вартість яких повністю чи частково відшкодовуються.

19619,67

Відшкодування витрат, понесених у зв’язку з наданням  медичних  послуг  по безкоштовному зубопротезуванню громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, жителів  Драбівської  територіальної громади.

1041,86