Дата: 11.05.2021 14:36

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта проекту рішення сесії Драбівської селищної ради «Про затвердження Положення про надання платних послуг, переліку та вартості платних послуг, що надаються закладами культури Драбівської селищної ради».

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення сесії Драбівської селищної ради «Про затвердження Положення про надання платних послуг, переліку та вартості платних послуг, що надаються закладами культури Драбівської селищної ради».

Проєкт рішення "Про затвердження Положення про надання платних послуг, переліку та вартості платних послуг, що надаються закладами культури Драбівської селищної ради".