Проект рішення «Про  встановлення місцевих податків  і зборів на 2022 рік»

• 1937

ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я

«Про  встановлення місцевих податків  і зборів на 2022 рік»

Керуючись статтями 27, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податковим кодексом України, селищна рада

ВИРІШИВ :

1. Встановити місцеві податки і збори на 2022 рік   :

1) Транспортний податок (обов’язкові елементи встановлення податку визначені пунктами 1-8 статті 267 Розділу ХІІ Податкового кодексу України) згідно додатку 1.

2) Єдиний податок (обов’язкові елементи встановлення податку визначені статтями 291-297 Глави 1 Розділу ХІV Податкового кодексу України) згідно додатку 2.

3) Розподілити ставки єдиного податку для платників першої та другої групи по виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць на території Драбівської селищної територіальної громади на 2022 рік згідно додатку 3.

4) Ставки земельного податку  (обов’язкові елементи встановлення податку визначені статтями 269-289  Розділу ХІІ Податкового кодексу України) згідно додатку  4.

5) Пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, за переліком згідно додатку  5;

6) Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (обов’язкові елементи встановлення податку визначені статтями 266  Розділу ХІІ Податкового кодексу України) згідно додатка 6.

7) Туристичний збір (обов’язкові елементи встановлення податку визначені пунктами 2-4, 7 статті 268 Розділу ХІІ Податкового кодексу України) згідно додатку  7.

2. Відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради забезпечити  підготовку  та внесення  проекту рішення селищної ради  «Про  встановлення місцевих податків  і зборів на 2022 рік» на затвердження сесії селищної ради у відповідності до  вимог  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

3. Усі питання неврегульовані цим рішенням регулюються відповідно до норм Податкового кодексу України та діючого законодавства України.

4. Дане рішення набуває чинності з 01 січня 2022  року

5. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію селищної  ради  з питань  фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова – Балагурчик О.І.).

Селищний голова                                                             Світлана  ОРЕЛ

Додатки до проекту рішення