Відбулось засідання комісії по розгляду звернень громадян про надання матеріальної допомоги

Дата: 13.05.2021 11:40

12 травня 2021 року в Драбівській селищній раді відбулось засідання комісії по розгляду звернень громадян про надання матеріальної допомоги жителям Драбівської громади.

Під час розгляду звернень комісією враховані обставини, зазначені в довідках, виданих закладами охорони здоров’я, актах обстеження матеріально-побутових умов проживання заявників та інші документи.

Розглянувши та обговоривши подані заяви, комісія прийняла відповідні рішення щодо надання матеріальної допомоги мешканцям громади.

А саме, було розглянуто:

20 заяв про надання одноразової матеріальної допомоги особам, які опинилися в складних життєвих обставинах, з них задовольнили 18 звернень, 1 відхилене до подання повного пакету документів та 1 відмовлено.