Профілактична робота з неблагополучними сім’ями

Дата: 20.05.2021 15:46

18 та 20 травня  2021 року спеціалістами  служби у справах дітей Драбівської селищної ради проведено обстеження умов проживання неблагополучних сімей, які перебувають на обліку.

Обстежено умови проживання 7 неблагополучних сімей, в яких виховується 19 дітей.

Під час обстеження особливу увагу звернуто на забезпеченість дітей одягом, взуттям, відповідно до сезону, та належним  харчуванням.

З батьками   проведено профілактичні бесіди щодо необхідності належного виконання батьківських обов’язків, створення  належних умов для проживання дітей, недопущення вчинення насильства над дітьми та порушень їх прав.

А також,  з метою здійснення контролю за умовами утримання та виховання підопічних дітей обстежено умови проживання 2 сімей опікунів (піклувальників), в яких виховується 3 дітей-сиріт, про що складено відповідні акти.