До уваги учасників  АТО: проводиться прийом заяв на безкоштовне професійне навчання у 2021 році

Дата: 25.05.2021 18:41

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 № 432 затверджено Порядок організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (далі — Порядок).

Професійна адаптація — заходи, спрямовані на відновлення та вдосконалення професійних навичок і умінь учасників АТО шляхом професійного навчання, надання інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг із зазначених питань, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Дію Порядку поширено на колишніх військовослужбовців, що приймали участь в АТО, і яким установлено один із таких статусів:

учасника бойових дій;

особи з інвалідністю внаслідок війни;

учасника війни;

постраждалого учасника Революції Гідності.

Професійну адаптацію учасників АТО за робітничими професіями здійснюється шляхом:

професійної орієнтації;

первинної професійної підготовки;

перепідготовки;

підвищення кваліфікації з урахуванням навичок, умінь та побажань.

Управління соціального захисту населення Золотоніської райдержадміністрації проводить прийом заяв від учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності на безкоштовне професійне навчання в Драбівському районному спортивно-технічному клубі Товариства сприяння обороні України за професією «Водій автотранспортних засобів» категорії «В», «С1», «С», «СЕ»».

До заяви додаються:

• копія індивідуальної програми реабілітації (для інвалідів війни);

• копія посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни, або постраждалого учасника Революції Гідності, засвідчена підписом особи;

• для учасника антитерористичної операції – копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з перебуванням безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції у період її проведення, що засвідчується підписом учасника антитерористичної операції.

Детальнішу інформацію учасники антитерористичної операції можуть отримати в управлінні соціального захисту населення Золотоніської  РДА за адресою:

смт Драбів, вул. Центральна, 65, щоп’ятниці,або за  тел. ( 04738) 3-04-20.