Робоча  зустріч з керівниками медичних закладів  громади

26 травня  відбулася робоча зустріч  заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зореслава  РУДЧЕНКА з керівниками  комунальних медичних закладів громади - Світланою БОЙКО, директором КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня» Драбівської селищної ради  та  Олександром БАЛАГУРЧИКОМ, директором КНП «Драбівський Центр ПМСД» Драбівської селищної ради.

У ході зустрічі, за участі також керівників окремих структурних підрозділів селищної ради  та фахівців медичних установ, обговорили   ключові  питання  роботи закладів охорони здоров'я  в умовах проведення  медичної  реформи. Зокрема, щодо  їх функціональних потужностей та функціональної  ефективності  у розрізі організації надання якісної медичної допомоги за Програмою медичних гарантій  на 2021 рік,  відповідності закладів вимогам до пакетів послуг за  вказаною Програмою.

Особлива увага була приділена питанням  фінансового стану медичних закладів, кадрового забезпечення та поліпшення матеріально-технічної бази.

За підсумками проведеної зустрічі було  виокремлено ряд проблемних питань, над вирішенням яких  першочергово працюватимуть відповідні структурні підрозділи селищної ради  та керівники  обох закладів   охорони здоров’я.

Погоджено, що такі робочі зустрічі  відбуватимуться щотижня.