Відділ соціального захисту та охорони здоров’я інформує: Надходження та перерахування коштів станом на 27 травня 2021 року.

Дата: 27.05.2021 11:15

Платіжні доручення на перерахування коштів подані до Управління державної казначейської служби України у Драбівському районні Черкаської області.

Надходження та перерахування коштів (за  рахунок  субвенції  із  обласного  бюджету):

Напрямки витрат

Кількість (осіб)

Загальна сума   (грн.)

Виплата щомісячної допомоги (стипендії) політичним в’язням, репресованим (за травень 2021 р.).

1000,00

Відшкодування витрат, понесених у зв’язку з відпуском пільгових лікарських засобів громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, жителів Драбівської територіальної громади, вартість яких повністю чи частково відшкодовуються (за квітень 2021 р.).

11213,94

Перерахування коштів (по програмі «Турбота» із селищного бюджету) :

Напрямки витрат

Кількість (осіб)

Загальна сума (грн.)

Компенсація непрацюючим особам працездатного віку, які надають соціальні послуги особам з інвалідністю (за травень 2021 р.).

5595,19