Відбувся «круглий стіл» представників громадських організацій соціального спрямування

Дата: 28.05.2021 08:50

27 травня за ініціативи відділу соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради  у приміщенні  соціального Центру громадських організацій  відбулася чергова зустріч із представниками громадських організацій, які діють у нашій громаді, зокрема, організації «Спілка воїнів АТО Драбівщини», організації  ветеранів, Драбівського громадського об’єднання «Асамблея інвалідів Драбівщини», Драбівської громадської організації «Українська спілка ветеранів Афганістану», Драбівської громадської організації «Союз. Чорнобиль України».

Начальник  відділу соціального захисту та охорони здоров’я  Т.Перепелиця проінформували  присутніх про  основні напрямки роботи селищної ради щодо соціального захисту найбільш вразливих верств населення та пільгової категорії громадян, реалізацію в громаді  місцевих соціальних програм.

Присутні також  обговорили  питання підвищення рівня  медичного обслуговування, реабілітації  та оздоровлення пільгової категорії громадян, забезпечення безкоштовними медикаментами, пільгового перевезення, фінансової підтримки статутної діяльності громадських організацій.

На зустрічі було досягнуто домовленостей щодо взаємодії громадських організацій   та  відділу соціального захисту та охорони здоров’я  у вирішенні проблемних питань, визначено  спільні заходи, які будуть реалізовуватися   найближчим часом та на перспективу.