Санаторно-курортне оздоровлення учасників АТО та постраждалих учасників Революції Гідності в 2021 році

Дата: 28.05.2021 14:19

Для одержання санаторно-курортного оздоровлення учасникам АТО та постраждалим учасникам Революції Гідності необхідно стати на облік в органі соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання – управлінні соціального захисту населення Золотоніської районної державної адміністрації.
Для взяття на облік необхідно подати:
-  заяву;
-  медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о;
-  копію посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни;
-  копію паспорта громадянина України;
- копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті);
-  копію військового квитка;
- копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Під час подання копій документів необхідно надати їх оригінали для огляду.
Порядок санаторно-курортного оздоровлення дає можливість громадянину самостійно обрати заклад санаторно-курортного лікування залежно від власних вподобань (відповідно до профілю захворювання) та пріоритетів (за умови наявності у даному закладі ліцензії на провадження медичної практики із санаторно-курортного лікування) та передбачає укладання трьохсторонньої угоди, яку підписує управління соціального захисту населення, санаторно-курортний заклад та громадянин.
Учасникам АТО та постраждалим учасникам Революції Гідності не варто зволікати з використанням свого права на санаторно-курортне лікування та звертатися до управління соціального захисту населення Золотоніської  районної державної адміністрації із зазначеним переліком документів для взяття на облік.
Тим учасникам АТО (ООС) та постраждалим учасникам Революції Гідності, що перебувають на черзі, необхідно поновити медичні довідки 070/о, термін дії яких закінчився.
Нагадуємо, що строк дії медичної довідки 070/о становить 12 місяців.

За детальною інформацією звертайтесь:
      вул. Центральна, 65, щоп’ятниці або за номером тел.: 3-04-20.