Сезон відпусток :    До уваги громадян, постраждалих внаслідок    аварії на ЧАЕС категорії 1 та категорії 2

Фото без описуГромадяни категорії 1 та категорії 2, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, мають право на отримання додаткової відпустки із збереженням заробітної плати строком 14 робочих  (16 календарних) днів на рік, яка повинна бути використана протягом календарного  року  і її перенесення на інший рік чинним законодавством не передбачено.

У зв’язку із додатковою   відпусткою працівника-чорнобильця, підприємства, установи, організації подають до управління соціального захисту населення Золотоніської районної державної адміністрації  до 25 числа місяця, за який здійснюється нарахування, розрахунок видатків, пов’язаних із виплатою компенсацій, затверджений наказом Мінсоцполітики України від 22.06.2018 № 928 та реєстр отримувачів компенсаційних виплат, де зазначаються прізвище, ім’я та по-батькові, категорія, номер посвідчення, ідентифікаційний номер, відомості про нараховані виплати, суму компенсації та вид допомоги.