Відбулося   засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та сплати єдиного соціального внеску

Дата: 28.05.2021 16:34

28 травня під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів  ради, Зореслава Рудченка відбулося засідання тимчасової  комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та сплати єдиного соціального внеску.

На засіданні було заслухано звіти керівників підприємств – боржників Володимира  Радченка, начальника комунального підприємства "Драбівське  виробниче  управління житлово-комунального господарства" та  Василя Редченка, виконуючого обов’язки начальника філії "Драбівський облавтодор" ДП "Черкаський облавтодор" щодо заходів, які вживаються для погашення заробітної плати працівниками цих підприємств.

Комісією було вирішено проводити контроль за станом погашення заробітної плати на комунальному підприємстві "Драбівське  виробниче  управління житлово-комунального   господарства" та направити запит до ДП "Черкаський Облавтодор" щодо надання роз’яснень про вжиті підприємством заходи для погашення заборгованості заробітної плати по підприємству філії "Драбівський облавтодор" ДП "Черкаський облавтодор".