Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 01.06.2021 10:07

31 травня 2021  року  селищним головою Світланою Орел проведено чергове засідання комісії   з питань захисту прав дитини Драбівської селищної ради, на якому розглянуто 10 питань:

- про  вирішення спору щодо участі баби   у спілкуванні та вихованні з малолітньою онукою;

- про надання дозволу на оформлення права власності на земельні ділянки неповнолітній дитині;

- про взяття 4 сімей, які перебувають в складних життєвих, обставинах під соціальний супровід;

- про соціальне супроводження  3 прийомних сімей;

- про соціальне супроводження 2 дитячих будинків сімейного типу;

- про надання дозволу на перебування 3  неповнолітніх дітей   на вихідні дні у закладі, який здійснює інституційний догляд і виховання дітей.

Службою у справах дітей  надані всі необхідні, відповідно до чинного законодавства документи для розгляду даних питань. Після детального вивчення документів, членами комісії прийнято конструктивні рішення в інтересах дітей та взяті на контроль до їх повного виконання.