Випускники 11-х класів з числа дітей соціально вразливих категорій отримали матеріальну допомогу

Дата: 07.06.2021 16:56

З метою подальшого захисту соціально незахищених верств населення та забезпечення  оптимального функціонування  цілісної системи захисту прав дітей  у громаді,   Драбівським  селищним  головою   Світланою  ОРЕЛ  видано  розпорядження  про надання  одноразової  адресної матеріальної  допомоги  дітям – сиротам, дітям,  позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа, – випускникам 11-х класів.

Цьогоріч  таких  випускників  у громаді   налічується  п’ять – із   сіл Нехайки,   Золотоношка  та  селища Драбове-Барятинське.

Кошти на надання матеріальної допомоги дітям соціально вразливих категорій  виділені із селищного бюджету в рамках реалізації Програми соціального захисту жителів Драбівської територіальної громади  «ТУРБОТА» на 2021 рік.