Відділ соціального захисту та охорони здоров’я інформує: Надходження  та перерахування коштів станом на 24 червня 2021 року

Платіжні доручення на перерахування коштів подані до Управління державної казначейської служби України у Драбівському районні Черкаської області.

Надходження та перерахування коштів (за  рахунок  субвенції  із  обласного  бюджету):

Напрямки витрат

Кількість (осіб)

Загальна сума   (грн.)

Виплата щомісячної допомоги (стипендії) політичним в’язням, репресованим (за червень 2021 р.).

1000,00

Відшкодування витрат, понесених у зв’язку з відпуском пільгових лікарських засобів громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, жителям Драбівської територіальної громади, вартість яких повністю чи частково відшкодовуються (за травень 2021 р.).

15989,62

Перерахування коштів по програмі «Турбота» та Програмі фінансування видатків на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах окремим категоріям громадян Драбівськької селищної територіальної громади на 2021-2022 роки та Порядоку відшкодування компенсаційних виплат на пільговий проїзд із селищного бюджету) :

Напрямки витрат

Кількість (осіб)

Загальна сума (грн.)

Компенсація непрацюючим особам працездатного віку, які надають соціальні послуги особам з інвалідністю (за червень 2021 р.).

2904,09

Відшкодування пільги (знижки) на абонентську плату за користування телефоном окремих категорій громадян у розмірі 50% вартості  абонплати (за травень 2021 р.).

1977,85

Відшкодування компенсаційних виплат на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах окремим категоріям громадян Драбівської територіальної громади (за березень – травень 2021 р.)

3454,00