Проведено рейд «Діти вулиці»

Дата: 03.08.2021 16:59

З метою створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, захисту прав дітей у таких сім’ях, запобігання їх безоглядності, безпритульності, правопорушенням серед неповнолітніх  03 серпня 2021 року службою у справах дітей Драбівської селищної ради спільно  з поліцейським  офіцером  громади,  працівниками  КЗ ,,Центр  надання соціальних послуг’’ Драбівської селищної ради провели черговий профілактичний рейд «Діти вулиці».

Під час проведення рейду перевірено умови проживання та виховання у 5 сім’ях, де виховується 11 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. За результатами складено акти обстеження умов проживання дітей, з батьками та дітьми проведено профілактичні бесіди, надано методичну допомогу та необхідні рекомендації.