Відбулося засідання комісії по розгляду звернень громадян

Дата: 12.08.2021 08:21

Під головуванням   керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету  Драбівської селищної ради    Ольги КРАСОХИ   11 серпня відбулося засідання комісії по розгляду звернень громадян про надання матеріальної допомоги жителям Драбівської громади.

Від  жителів  громади    до селищної ради у липні-серпні надійшло   14  заяв про надання матеріальної допомоги, в тому числі  про  виділення коштів на лікування виплату допомоги на поховання.

Кожну із заяв комісія розглянула окремо й попередньо визначила суми матеріальної допомоги.

Остаточне рішення щодо виплат буде прийнято на черговому засіданні виконавчого комітету  селищної   ради.