До уваги учасників бойових дій АТО/ООС !

  • 333

      Програмою соціального захисту жителів Драбівської територіальної громади "Турбота" на 2021 рік  передбачено  забезпечення санаторно- курортним оздоровленням учасників АТО, сімей Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час Революції Гідності та бійців – добровольців.  

   Відділ соціального захисту та охорони здоров’я Драбівської селищної ради здійснює заходи щодо забезпечення санаторно- курортним оздоровленням громадян зазначених категорій.  

  Оздоровлення  здійснюється за рахунок селищного бюджету на умовах співфінансування з обласного бюджету на виконання обласної комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час Революції Гідності та бійців – добровольців на 2018-2022 роки.

       Відділ соціального захисту та охорони здоров’я звертається до учасників АТО, які бажають оздоровитися, з проханням звернутися до відділу  із заявою для проходження санаторно-курортного лікування  у ПрАТ «Санаторій «Мошногір’я». Термін лікування – 21 день.

До заяви додаються:

 1) медична довідка форми 070/О;

2) паспорт;

3) ідентифікаційний код;

4) посвідчення учасника бойових дій;

5) довідка про безпосередню участь в АТО.

     За додатковою інформацією та оформленням документів  звертайтеся в відділ соціального захисту  та охорони здоров’я за адресою: вул. Центральна, 69, каб. № 205, 206, тел.  30-4-78.

Фото без описуУчасник бойових дій Устименко Іван Миколайович із с. Михайлівка   проходить оздоровлення у санаторії «Мошногір’я».