До уваги учасників АТО, які проживають у Драбівській громаді! Організовується поїздка!

Дата: 16.08.2021 15:44

У рамках відзначення у  громаді у 2021 році  Дня пам’яті захисників України, які загинули  в боротьбі за незалежність, суверенітет  і територіальну цілісність  України,  відділ соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради планує організувати 29 серпня 2021 року  участь делегації  представників громади - учасників АТО у проведенні жалобних заходів у Меморіальному комплексі Міністерства оборони  України  (м. Київ, просп. Повітрофлотський, 6), щодо вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Бажаючим взяти участь у поїздці на жалобні заходи просимо до 17.08.2021 звернутися до  відділу соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради (вул. Центральна, 69, смт Драбів, каб. № 205, 206,  або за тел. (04738) 30 47 8) для включення до складу делегації.