Драбівська  громада  долучилася до Всеукраїнської акції «Сонях пам’яті»

  • 669

        До Дня пам’яті захисників України у Драбівській громаді  усі бажаючі змогли долучитися до Всеукраїнської   акції  «Сонях  пам’яті», яка пройшла  у Центрі дитячої та юнацької творчості  Драбівської селищної ради.

       Згідно Указу Президента,  29 серпня в Україні офіційно відзначають День пам’яті  захисників, бійців АТО, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

         Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів. Ті трагічні події розгорталися на сході України, саме на полях соняхів, які вже поспіли. І саме під цими соняхами сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Саме тому сонях є символом Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

         Як зазначила учасник акції, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету  селищної ради Ольга Красоха, - для кожного з нас ця квітка – символ  усвідомлення ціни незалежності, необхідності захисту нашої держави та необхідності гідного вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісністьУкраїни.

        Зроблені символічні знаки будуть використані під час проведення селищних урочисто-траурних заходів 29 серпня 2021 року.