Попередження дитячої бездоглядності

Для запобігання порушення прав та інтересів дітей, своєчасного їх захисту та виявлення на території Драбівської громади сімей, де батьки не займаються вихованням дітей, не можуть, з різних причин, забезпечити їм належних умов для проживання або навчання, не піклуються про їх здоров’я, фізичний та духовний розвиток, здійснюють насильство над дітьми,   службою у справах дітей спільно з представниками Драбівського відділу поліцейської діяльності №1 Золотоніського РВП ГУНП у Черкаській області та фахівцем з соціальної роботи  КЗ «Центр  надання соціальних послуг», 2 вересня 2021 року, обстежено умови проживання 11 неблагополучних сімей, в яких виховується 27 дітей.

З батьками проведено роз’яснювальну роботу щодо належного виконання батьками батьківських обов’язків по відношенню до своїх дітей. За результатами перевірки складені  акти обстеження умов проживання дітей.

Проведення даного заходу сприяє збереженню біологічної сім’ї для дитини  та запобігає соціальному сирітству.