Відбулося засідання комісії по розгляду звернень громадян про надання матеріальної допомоги жителям Драбівської громади

Дата: 08.09.2021 16:48

8 вересня під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Драбівської селищної ради Ольги КРАСОХИ відбулося засідання комісії по розгляду звернень громадян про надання матеріальної допомоги жителям Драбівської громади.

Від жителів громади до селищної ради у серпні-вересні надійшло 10 заяв про надання матеріальної допомоги, в тому числі 9 заяв про виділення коштів на лікування, 1 заява - на виплату допомоги учаснику бойових дій.

Кожну із заяв комісія розглянула окремо й попередньо визначила суми матеріальної допомоги.

Також, за поданням служби у справах дітей селищної ради розглянуто питання надання матеріальної допомоги 4 сім’ям, у яких діти перебувають у складних життєвих обставинах та є учнями закладів загальної середньої освіти Драбівської громади.

Остаточне рішення щодо виплат буде прийнято на черговому засіданні виконавчого комітету селищної ради.