УВАГА! ВАКЦИНАЦІЯ!

В Україні триває п’ятий етап вакцинації. Всі охочі можуть вакцинуватись у найближчому пункті щеплень чи центрі масової вакцинації. Щеплення є добровільними і безоплатними.

Дорогі земляки!

Пам’ятайте, вакцинація убезпечить вас від важкого перебігу хвороби, госпіталізації чи, навіть, смерті від COVID-19. Записуйтеся на щеплення щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також – людей поруч.

Існує три способи вакцинації від COVID-19:

І. За допомогою мобільних бригад з імунізації.

Мобільні бригади виїжджають до маломобільних груп населення та людей з інвалідністю та можуть приїхати до будь-якого населеного пункту громади, де на вакцинацію запишеться достатня кількість бажаючих.

ІІ. Вакцинація на базі пунктів щеплень.

Медичні працівники проводять вакцинацію всіх охочих віком від 18 років.

Для організації безпечного  вакцинування ці пункти щеплень обладнані відповідно до вимог інфекційного контролю та забезпечені  необхідною кількістю доз  вакцини. Медики, які в них працюють, пройшли відповідне навчання.

Пункти  щеплення на території Драбівської громади:

1. смт Драбів вул. Садова 1Б,  2-й поверх каб. 211 (приміщення поліклінічного від.)

2. с. Драбове -Барятинське, вул. І.Франка, 2А.

ІІІ. Щеплення у центрі вакцинації.

На території Драбівського району, а саме в смт Драбів продовжує працювати центр вакцинації за адресою:

смт Драбів, вул. Садова 1Б, 1-й поверх каб.2 (приміщення поліклінічного віділення).

Щеплення здійснюють вакцинами Comirnaty/Pfizer-BioNTech, AstraZeneca(Covishield, SKBio). Кожна з цих вакцин запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя. На сьогодні КНП «Драбівський ЦПМСД» має в достатній кількості вакцин, які визнані, як найбільш ефективні.

Дуже важливо, ще з початку нової хвилі пандемії отримати захист, вакцинувавшись проти COVID-19 вже зараз.

Обов'язково заплануйте щеплення та будьте здорові!