Звернення директора КНП «Драбівський ЦПМСД» Олександра БАЛАГУРЧИКА

Шановні жителі Драбівської громади !

Фото без описуНабирає обертів нова хвиля захворюваності на коронавірус.

На сьогодні в громаді зареєстровано 21 випадок коронавірусної хвороби. Якщо на початку минулого тижня трапився спалах захворюваності у с. Левченкове , то тепер поширення хвороби відбулося у селищі Драбів та с. Михайлівка.

І всі ми розуміємо, що цими випадками і цими населеними пунктами це не обмежиться.

Як лікар і як громадянин, переконливо закликаю вас усвідомлено підійти до питання власної безпеки і безпеки своїх рідних - вакцинуйтеся !

У зв’язку з великим надходженням вакцини «АстраЗенека» (Astrazeneca-Oxford, виробник Голландія) та вакцини "Pfizer", адміністрація КНП «Драбівський ЦПМСД» запрошує усіх бажаючих прийти до Центру та про- вакцинуватися.

На сьогодні ми не маємо іншої альтернативи, окрім вакцинації – це єдиний спосіб убезпечити від інфікування COVID-19 себе і оточуючих.

Зупинимо СOVID-19 разом !

З повагою, Олександр БАЛАГУРЧИК