Обговорили взаємодію структурних підрозділів щодо надання адміністративних послуг соціального характеру у Драбівській громаді

Адміністративні послуги соціального характеру є новими послугами для Центру надання адміністративних послуг та відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Драбівської селищної ради. Саме цей вид послуг набуває популярності серед населення громад.

З метою створення належних умов  для забезпечення потреб населення громади якісними послугами соціального характеру спеціалісти Центру надання адміністративних послуг та відділу соціального захисту та охорони здоров’я Драбівської селищної ради підключені до програмного комплексу «Соціальна громада».

Днями спеціалісти Центру надання адміністративних послуг та відділу соціального захисту та охорони здоров’я Драбівської селищної ради обговорили питання забезпечення взаємодії структурних підрозділів селищної ради, при використанні програмного комплексу для надання даного виду послуг населенню громади.