Відділ соціального захисту та охорони здоров’я Драбівської селищної ради інформує: Перерахування коштів станом на 27 вересня 2021 року

Платіжні доручення на перерахування коштів подані до Управління державної казначейської служби України у Драбівському районні Черкаської області.

Надходження та перерахування коштів (за рахунок субвенції із обласного  бюджету):

Напрямки витрат

Кількість (осіб)

Загальна сума   (грн.)

Виплата щомісячної допомоги (стипендії) політичним в’язням, репресованим (за вересень 2021 р.).

1000,00

Відшкодування витрат, понесених у зв’язку з відпуском пільгових лікарських засобів громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, жителям Драбівської територіальної громади, вартість яких повністю чи частково відшкодовуються (за серпень 2021 р.).

Згідно договору від 26.04.2021 №1

16348,05

Перерахування коштів (по програмі «Турбота» із селищного бюджету):

Напрямки витрат

Кількість (осіб)

Загальна сума (грн.)

Компенсація непрацюючим особам працездатного віку, які надають соціальні послуги особам з інвалідністю І групи  (за вересень 2021 р.).

4378,00

Компенсація за проїзд залізничним транспортом один раз на рік до будь– якого пункту України і в зворотному напрямку громадянам, які постраждали у наслідок чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорій 1, 2.

631,57