До Міжнародного дня людей похилого  віку та Дня ветерана

  • 380

Фото без опису

 

У Драбівській громаді пошанували голів первинних ветеранських організацій

 

 

 

 

 

З нагоди прийдешнього Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана селищний голова Світлана ОРЕЛ привітала голів первинних ветеранських організацій сіл громади.

Первинні ветеранські організації беруть активну участь у житті нашої громади, патріотичному вихованні молоді, організації цікавого дозвілля для людей поважного віку, піклуються про ветеранів, підтримують українських військових в зоні АТО, - йдеться у вітальному листі селищного голови.

Ваш життєвий досвід, теплота Вашого серця, оптимізм, активна громадянська позиція є найкращим прикладом для усіх нас, а найбільш за все – для підростаючого покоління.

Фото без описуВи є міцною ланкою взаємодії і взаємодопомоги між владою та ветеранами нашої громади.

Ми щиро вдячні Вам за активну співпрацю, за відстоювання інтересів ветеранства, за турботу про людей похилого віку.

Міцного здоров’я, щастя, наснаги, миру та успіхів у здійсненні усіх планів та задумів побажала головам  первинних ветеранських організацій  селищний голова.

 


Відповідно до розпорядження селищного голови, на виконання Програми соціального захисту жителів Драбівської територіальної громади «ТУРБОТА» на 2021 рік та з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана головам первинних ветеранських організацій громади виділено матеріальне заохочення.