На порядку денному - функціонування лікувальних установ громади

29 вересня під керівництвом заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Зореслава Рудченко відбулася робоча нарада  з керівниками медичних закладів КНП "Драбівський ЦПМСД"  та КНП  "Драбівська БЛ" щодо проблемних питань їх фінансування.

Для обговорення питань порядку денного наради були залучен Тетяна Перепелиця, начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я, Людмила Циганок, начальник фінансового відділу та  Микола Куць, начальник юридичного відділу виконавчого апарату Драбівської селищної ради. На нараду також були запрошені головні бухгалтери, економісти, юристи комунальних підприємств та голова профспілкового комітету КНП «Драбівський ЦПМСД».

В ході наради були порушені питання щодо перспективи функціонування лікувальних установ в умовах реформування галузі та стану фінансування медичних закладів.

Зокрема, приведення структури КНП «Драбівський ЦПМСД» у відповідність до вимог Національної служби здоров'я України, стану та перспективи співфінансування утримання медичних закладів Шрамківською, Великохутірською, Гельмязівською сільськими радами.

Обговорення зазначеного питання буде продовжено після проведення детального аналізу фінансового стану КНП «Драбівський ЦПМСД».