Для учасників АТО/ООС та бійців-добровольців : оздоровлення у ПрАТ «Санаторій «Мошногір’я» у 2022 році

  • 578

     Фото без опису

  Відділ соціального захисту та охорони здоров’я Драбівської селищної ради здійснює заходи щодо забезпечення санаторно - курортним оздоровленням учасників АТО та бійців – добровольців.   

    Оздоровлення  здійснюється за рахунок селищного бюджету на умовах співфінансування з обласного бюджету на виконання обласної комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час Революції Гідності та бійців – добровольців на 2018-2022 роки відповідно до укладених договорів з ПрАТ «Санаторій «Мошногір’я».

    Відділ соціального захисту та охорони здоров’я звертається до учасників АТО та бійців-добровольців, бажаючих оздоровитися у 2022 році, з проханням звернутися особисто до відділу для реєстрації щодо проходження санаторно-курортного лікування  у наступному році.

При собі мати такі документи:

1) паспорт;

2) ідентифікаційний код;

3) посвідчення учасника бойових дій;

4) довідка про безпосередню участь в АТО.

  За додатковою інформацією та оформленням документів звертатися у відділ соціального захисту  та охорони здоров’я за адресою: вул. Центральна, 69, каб. № 205, 206 із дотриманням заходів безпеки.