До уваги ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС!

Драбівським селищним головою Світланою Орел прийнято рішення, з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14 грудня 2021 року, виплатити одноразову матеріальну допомогу ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – які зареєстровані і мешкають у Драбівській територіальній громаді.

Для надання одноразової матеріальної допомоги мешканці громади, ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, мають подати наступні документи :

• копію паспорта;
  • копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або копію  паспорта з відміткою про відмову від прийняття такого номера;
  • копію посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ;
  • довідку  про рахунок у банківській установі – для  виплати одноразової матеріальної допомоги через банківську установу.

Документи необхідно подати  до відділу соціального захисту та охорони здоров’я селищної  ради  до 13  грудня  2021 рокукаб. 205, вул. Центральна, 69  у смт Драбів.

Ліквідатори, які мешкають  у сільських населених пунктах громади, документи можуть надавати через старост.