Відбулося чергове засідання комісії по розгляду звернень громадян про надання матеріальної допомоги жителям Драбівської громади

8 грудня 2021 року під головуванням секретаря Драбівської селищної ради Олександра МІРОШНИКА відбулося чергове засідання комісії по розгляду звернень громадян про надання матеріальної допомоги жителям Драбівської громади.

Від жителів громади до селищної ради у  листопаді-грудні надійшло 11 заяв про надання матеріальної допомоги,  в тому числі, про  виділення коштів на лікування, виплату допомоги  на покращення матеріально - побутових умов, на ліквідацію  наслідків  пожежі, з інших питань.

Комісія розглянула кожну із заяв і попередньо визначила суми матеріальної допомоги  для внесення відповідних пропозицій  виконавчому комітету селищної ради.

Остаточне рішення щодо виплат буде прийнято на черговому засіданні виконавчого комітету  селищної   ради.