У Драбівській громаді виплатять матеріальну допомогу до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Відповідно до  розпорядження Драбівського селищного голови  Світлани  ОРЕЛ  ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС - мешканці Драбівської громади, отримають  одноразову матеріальну допомогу.

Загалом виплату одержать 103 особи на загальну суму 51 500 грн.

Кошти ліквідаторам цієї техногенної катастрофи нададуть у межах Програми соціального захисту жителів Драбівської територіальної громади «ТУРБОТА» на 2021 рік.

До слова, до 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи (26 квітня),  особам, які належать до І, ІІ категорій та  перебували на обліку у КНП «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Драбівської селищної ради, потребували дороговартісного лікування та дружинам померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС   виплачено матеріальну допомогу   на загальну суму 22 000 грн.