Надійшли кошти для виплати державних соціальних допомог

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ДРАБІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Фото без описуПовідомляємо, що сьогодні 04.05.2022 надійшли кошти для виплати державних соціальних допомог за травень і пільг та субсидій за квітень.

Кошти будуть зараховані банками на особові рахунки отримувачів впродовж трьох робочих днів. Доставка коштів через поштові відділення буде здійснюватись відповідно до їх графіку виплат.

Нагадуємо, що субсидія на квітень розраховувалася за період з 1 по 15 число місяця включно, з урахуванням тривалості опалювального сезону.

Внутрішньо-переміщені особи, які отримували державні соціальні виплати через відділення АТ «Укрпошта», та виїхали з місць, де ведуться бойові дії і тимчасово проживають у населених пунктах громади можуть отримати свої виплати, звернувшись до Контакт-центру Укрпошти за номером телефону 0 800 300 545.