До уваги демобілізованих військовослужбовців Драбівської громади!!!

З метою реалізації додаткових соціальних  гарантій  для  жителів селищної територіальної громади (зареєстрованих), які здійснювали заходи з оборони та захисту територіальної цілісності, незалежності та суверенітету України, починаючи з 2022 року  у зв’язку із  збройною агресією  російської  федерації проти України, рішенням сесії Драбівської  селищної  ради внесено  зміни до селищної  комплексної  Програми  соціального захисту населення  «Турбота» на 2023-2025  роки.

Відтепер одноразова грошова допомога буде надаватися якщо мобілізовані особи, або особи,  які  перебували на військовій службі за контрактом, і брали безпосередню участь у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з  військовою агресією російської федерації проти України, не отримали грошової допомоги  при мобілізації, або укладенні контракту, вони можуть звернутися за її отриманням  за умови надання документів, які підтверджують їх  участь у таких заходах.

За детальною інформацією просимо звертатися до відділу соціального захисту та охорони здоров’я Драбівської селищної ради (другий поверх адміністративного приміщення селищної ради, кабінети: 205, 206, 208).