План організаційних заходів з 01 по 08 березня 2021 року

з 01 по 08 березня 2021 року

проведення заходу

01.03.2021 понеділок

Апаратна нарада селищного голови із секретарем селищної ради, керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету, керівниками виконавчих органів, структурних підрозділів виконавчого апарату селищної ради

02.03.2021  вівторок

Засідання тимчасової комісії виконавчого комітету Драбівської селищної ради з перевірки фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Драбівське виробниче управління житлово-комунального господарства».

Консультації з спеціалістами психологічної служби щодо формування поведінки дітей в інтернеті, попередження підліткового суїциду та організації психологічного on-line-консультування учасників освітнього процесу.

03.03.2021 середа

Семінар-навчання із старостами та діловодами селищної ради на тему: «Документування управлінської діяльності, вдосконалення форм та методів роботи з документами. Вчинення нотаріальних дій».

Засідання експертної групи з вивчення педагогічного досвіду вчителів закладів загальної середньої освіти.

04.03.2021 четвер

Засідання комісії по розгляду звернень громадян про надання матеріальної допомоги жителям Драбівської громади.

Рейд «Діти вулиці» (смт Драбів, с. Криштопівка, с. Золотоношка).

Засідань експертної групи з вивчення педагогічного досвіду вчителів закладів загальної середньої освіти.

05.03.2021 п’ятниця

Виїзні концерти  з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня «Свято жінки і весни» в села Михайлівка та Жорнокльови Драбівської  територіальної громади

06.03.2021  субота

Виїзні концерти  з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня «Свято жінки і весни» в села Перервинці, Митлашівка, Драбове-Барятинське Драбівської  територіальної громади

Чемпіонат Драбівської ОТГ з міні-футболу 2021 року за участі:

• ФК Штурм (с. Перервинці) – ФК Старт (с. Мехедівка);
  • ФК Динамо (смт Драбів) – ФК Білоусівка (с. Білоусівка);
  • ФК Динамо (смт Драбів) – ФК Старт (с. Мехедівка);
  • ФК Штурм (с. Перервинці) – ФК Білоусівка (с. Білоусівка);
  • ФК Славутич (смт Драбів) – ФК Зірка (с. Нехайки);
  • ФК Сокол (с. Свічківка) – ДЮСШ «Зоря-Слов’яни» (смт Драбів);
  • ФК Сокол (с. Свічківка) – ФК Зірка (с. Нехайки);

ДЮСШ «Зоря-Слов’яни» (смт Драбів) – ФК Славутич (смт Драбів).

07.03.2021

неділя

Виїзні концерти  з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня «Свято жінки і весни» в села Білоусівка,  Криштопівка, Левченкове Драбівської  територіальної громади

08.03.2021

понеділок

Урочистий захід з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня «Свято жінки і весни» в смт Драбів

Упродовж тижня

Відбір педагогічних працівників для роботи в пункті проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.