План організаційних заходів Драбівської селищної ради з 14 по 20 лютого 2022 року

План заходів Драбівської селищної ради  з 24 по 30 січня 2022 року

План організаційних заходів

Драбівської селищної ради

з 14 по 20 лютого 2022 року

Дата проведення заходу

14.02.2022 понеділок

Інформаційно – тематична виставка «Пам’яті Небесної Сотні», приурочена  до Дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні  (приміщення дитячої бібліотеки)

Засідання клубу «Тет-а-тет» (до Дня Святого Валентина),
літературна експозиція «Серцю властиво любити»,

відеоролик «Сучасний любовний роман. Який він?»

(читальний зал Публічної бібліотеки).

Онлайн-інформіна «5 книг про любов, яка все перемагає» (у соціальній мережі Facebook).

Засідання комісії із соціального страхування по виплаті допомоги по тимчасовій непрацездатності працівникам виконавчого апарату селищної ради.

15.02.2022 вівторок

День вшановування учасників бойових дій на території інших держав

Мітинг-реквієм до Дня вшануванню пам’яті учасників бойових дій на території інших держав.

Участь у судовому засіданні по цивільній справі про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів.

Книжкова експозиція «Афган: обпалені долею», приурочена  Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав  (читальний зал Публічної бібліотеки).

І-й (шкільний) тур обласної виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва (фойє Драбівської дитячої школи мистецтв).

Робота адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» на віддаленому робочому місці у с.Нехайки.

Підготовка звіту  про сили засоби цивільного захисту підприємств житлово-комунального господарства.

Зустріч з учнями та їх батьками з питань попередження протиправних дій у закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с.Митлашівка.

середа

Онлайн – вшанування «Героям слава вписана в серцях» (до Дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні), у соцмережі Facebook.

Робота адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» на віддаленому робочому місці у с.Драбове-Барятинське.

Зустріч з учнями та батьками з питань попередження протиправних дій у закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Перервинці.

Творчі звіти педагогічних працівників закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів с. Драбове-Барятинське.

четвер

Рейд «Діти вулиці».

Перевірка  стану ведення діловодства   у відділі соціального захисту населення  та охорони здоров’я селищної ради.

Засідання постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Підготовка матеріалів до засідання адміністративної комісії   при виконавчому комітеті Драбівської селищної ради.

Подання зяви-розрахунку на виплату коштів за рахунок  Фонду соціального страхування України.

18.02.2022 п'ятниця

Мітинг-реквієм,  присвячений Дню вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Виставка - пам’ять «Із кров’ю перемішана сльоза», приурочена Дню вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні (приміщення Публічної бібліотеки).

Рейд «Підліток».

Організація та супровід спеціалізованих курсів для вихователів закладів дошкільної освіти.

Зустріч з учнями та батьками з питань попередження протиправних дій у закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с.Михайлівка.

19.02.2022

субота

День Державного Герба України

Турнір  з волейболу,  присвячений Двічі Герою Радянського Союзу І. Н. Степаненку,  учасникам бойових дій на території інших держав та воїнам інтернаціоналістам (с. Нехайки).

20.02.2022

неділя