План заходів Драбівської селищної ради з 24 по 30 січня 2022 року

Дата проведення заходу

24.01.2022 понеділок

25.01.2022 вівторок

Тематична виставка «На Аскольдовій могилі український цвіт» (до Дня пам’яті Героїв Крут), у приміщенні Дитячої бібліотеки.

Участь у ІІІ етапі (обласному) Всеукраїнських учнівських олімпіад з

української мови та літератури.

Конкурс захисту робіт Малої академії наук.

26.01.2022 середа

Засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Інтернет-навігатор «Голокост – скорботна пам’ять народу» (до Міжнародного Дня Голокосту), у приміщенні Публічної бібліотеки.

Участь у ІІІ етапі (обласному) Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії.

27.01.2022 четвер

Засідання постійної комісії селищної ради з  з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Рейд «Діти вулиці».

Відеоперегляд  «Крути: подвиг і трагізм» (до Дня пам’яті Героїв Крут), у приміщенні Публічної бібліотеки.

Мистецький салон вернісаж «Таємничий світ творення дива» (в рамках проекту «Драбіівські родзинки», створеного Публічною бібліотекою), у приміщенні Публічної бібліотеки.

Здача статистичного  звіту  про діяльність клубних закладів  (Форма № 7-НК (річна)) Драбівської ОТГ  за 2021 рік.

Навчання педагогічних працівників по програмі "Базова підтримка життя" з метою набуття практичних навичок в наданні невідкладної медичної допомоги.

28.01.2022 п'ятниця

Сесія Драбівської селищної ради

Участь у судових засіданнях:

по розгляду клопотання про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням і направлення неповнолітнього для відбування  призначеного покарання;

по цивільній справі про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів на утримання дитини.

Семінар для клубних працівників Драбівської громади, клас хорового співу Центру культури і дозвілля селищної ради.

Презентація досвіду роботи вчителів, що атестуються.

29.01.2022 субота

Участь у ІІІ етапі (обласному) Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології.

30.01.2022

неділя

Упродовж тижня

Висвітлення роботи закладів культури Драбівської громади на офіційному веб сайті селищної ради та на сторінках у соціальній мережі Facebook.

Прийом та видача документів (результатів надання адміністративних послуг) суб’єктам звернень.

Державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Формування, реєстрація та передача пакетів документів для обробки суб’єктам надання адміністративних послуг.

Надання консультацій суб’єктам звернень.

Проведення роботи щодо коригування часу функціонування вуличного освітлення населених пунктів Драбівської громади відповідно до тривалості світлового дня.

Моніторинг стану розчищення доріг від снігових заметів в адміністративних межах Драбівської селищної ради.

Підготовка річного звіту відповідно наказу Мінжитлокомунгоспу України від 01.07.2009 №193 «Про затвердження форми звітності N 1-вул (річна) "Звіт про дорожньо-мостове господарство" та Інструкції щодо заповнення форми звітності № 1-вул (річна) "Звіт про дорожньо-мостове господарство"».

Упорядкування документів минулого року, формування їх у  справи.

Здійснення контролю за строками  виконання  документів, рішень виконавчого комітету,  селищних  програм.

Організація в установленому порядку доступу до публічної інформації, розгляд, опрацювання, надання відповідей на запити.

Розгляд, опрацювання, надання відповідей на звернення громадян, що  надійшли до селищної ради.

Ведення кадрової документації працівників селищної ради.

Упорядкування та архівування кадрових документів за минулий рік.

Технічна підтримка комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.

Інформаційне наповнення та адміністрування офіційного вебсайту та офіційної Facebook-сторінки селищної ради.

Формування  річної фінансової та бюджетної звітності за 2021 рік для подачі до управління Державної казначейської служби України в Черкаській області, Головного управління ДПС України в Черкаській області управління статистики в Черкаській області.

Складання та затвердження паспортів бюджетних програм на 2022 рік.

Складання та затвердження звітів про виконання паспортів бюджетних програм за 2021 рік.