План заходів Драбівської селищної ради з 31 січня по 6 лютого 2022 року

План організаційних заходів Драбівської селищної ради

з 31 січня по 6 лютого 2022 року

Дата проведення заходу

понеділок

Засідання Комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку Драбівської громади: «Про розгляд Плану реалізації Стратегії Драбівської громади на період 2022-2024 роки».

Підготовка відповідей на запити про надання інформації.

Підготовка актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

Підготовка проекту рішення на засідання виконкому про надання дозволів на видалення аварійних дерев.

Участь у семінарі від Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації «Порядок надання субвенції на розвиток ЦНАП».

Формування щомісячного статистичного звіту та моніторингу діяльності ЦНАП.

вівторок

Підготовка довідок про зміни до кошторису, внесеними рішенням сесії селищної ради.

Консультування закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів з питань проведення реєстрації здобувачів освіти на ЗНО 2022

середа

Майстер-клас Кузьменко Н.І., директора закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені двічі Героя Радянського Союзу І.Н.Степаненка с. Нехайки для вчителів: «ДПА та ЗНО в теорії та на практиці»

Демонстраційний урок з фізичної культури «Баскетбол» вчителя фізичної культури закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені двічі Героя Радянського Союзу І.Н.Степаненка с. Нехайки.

четвер

Засідання робочої групи по співпраці з проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (онлайн)
Тема: «Обговорення результатів поглибленого дослідження Драбівської громади та напрацювання проектних ідей для розвитку громади».

Підготовка проекту розпорядження «Про внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2022 рік».

Рейд «Діти вулиці»

п'ятниця

Складання та затвердження паспортів бюджетних програм на 2022 рік (зміни).

Подача до Управління державної казначейської служби місячного звіту по кредиторській заборгованості.

05.02.2022
субота

Участь учнів (переможців) обласного етапу у фінальному етапі  XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Організація участі здобувачів освіти у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики (програмування).

06.02.2022
неділя

Упродовж тижня

Професійне навчання в онлайн режимі за спеціальною короткостроковою програмою «Медіакультура у сфері публічного управління» (01 лютого).

Професійне навчання в онлайн режимі за спеціальною короткостроковою програмою «Практичні аспекти професійної діяльності старост сіл» (02-03 лютого).

Опрацювання проєктів рішень на засідання виконавчого комітету в лютому, оприлюднення їх на офіційному веб-сайті селищної ради у встановлені чинним законодавством терміни.

Ведення кадрової документації працівників селищної ради.

Технічна підтримка комп’ютерної техніки та програмного забезпечення селищної ради.

Інформаційне наповнення та адміністрування офіційного вебсайту та офіційної Facebook-сторінки селищної ради.

Проведення аналізу виконання в установленому порядку розпису бюджету територіальної громади.

Забезпечення ефективного і цільового використання бюджетних коштів.

Проведення експертизи селищних програм стосовно забезпеченості їх фінансовими ресурсами.

Здійснення контролю за дотриманням бюджетного законодавства на усіх стадіях бюджетного процесу.

Підготовка статистичних звітів 1-ПВ та 3-борг місячні

Складання звіту з ЄСВ для подачі до ДФС.

Фінансування отримувачів бюджетних коштів.

Висвітлення накладних та актів наданих послуг за січень 2022 року на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів «ЄДАТА».

Підготовка інформації про  перелік орендарів, з якими укладено договори оренди землі на поточний рік.

Підготовка звітності для надання до Головного управління ДФС у Черкаській області.

Підготовка додаткових угод до договорів оренди земельних ділянок.

Видача довідок громадянам про членство в особистому селянському господарстві.

Ведення інформації про зміну у землекористуванні громадян у податкову службу.

Актуалізація даних реєстру територіальної громади по мешканцям Драбівської територіальної громади.

Формування відомостей щодо періодичного поновлення персональних даних державного реєстру виборців.

Формування та направлення державного статистичного спостереження за ф. № 6-сільрада (річна) «Звіт про об'єкти погосподарського обліку на 1 січня 2022 року».

Впорядкування документів сесії селищної ради.

Здійснення контролю за строками  виконання  документів, рішень виконавчого комітету,  селищних  програм.

Організація в установленому порядку доступу до публічної інформації, розгляд, опрацювання, надання відповідей на запити.

Розгляд, опрацювання, надання відповідей на звернення громадян, що  надійшли до селищної ради.