План організаційних заходів з 22 по 28 лютого 2021 року

Дата проведення заходу

Назва заходу

22.02.2021 понеділок

Апаратна нарада селищного голови з секретарем, керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету, керівниками виконавчих органів, структурних підрозділів виконавчого апарату селищної ради

23.02.2021  вівторок

Засідання тимчасової комісії виконавчого комітету Драбівської селищної ради з перевірки фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Драбівське виробниче управління житлово-комунального господарства».

Участь у засіданні колегії служби у справах дітей Черкаської обласної державної адміністрації.

24.02.2021 середа

Психологічний меседж «Інноваційні технології у професійному розвитку працівників психологічної служби».

25.02.2021 четвер

Засідання комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Драбівської селищної ради

Засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Драбівської громади

Засідання експертної групи закладів загальної середньої освіти з розгляду питання «Обмін ефективними інноваціями у створенні навчального контенту»

Навчання з діловодами селищної ради.

26.02.2021 п’ятниця

Семінар для клубних та бібліотечних працівників.

Театралізована літературно-музична композиція, присвячена 150-й річниці від Дня народження Лесі Українки «Пісня мого краю».