План організаційних заходів з 09 по 13 березня 2021 року

з 15 по 20 березня 2021 року

Дата проведення заходу

15.03.2021 понеділок

Апаратна нарада селищного голови з секретарем, керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету, керівниками виконавчих органів, структурних підрозділів виконавчого апарату селищної ради

Участь у судовому засіданні по цивільній справі.

Організація онлайн тестування педагогів, які будуть проводити пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

16.03.2021  вівторок

Особистий прийом громадян селищним головою.

Рейд «Діти вулиці».

Літературний автограф «Я прийшла від землі» (до 70 річчя від дня народження В. Ступаченко).

17.03.2021 середа

Засідання комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Драбівської селищної ради.

Засідання експертної групи з питань популяризації сучасних педагогічних ідей і педагогічного досвіду в закладах дошкільної освіти Драбівської селищної ради.

18.03.2021 четвер

Консультування педагогічних працівників з питань організації психологічної підтримки випускників під час підготовки до пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Нарада з працівниками виконавчого апарату селищної ради щодо впровадження системи електронного документообігу «АСКОД».

19.03.2021 п’ятниця

Бібліотерапія «Поетична аптека» (до Всесвітнього дня поезії).

20.03.2021  субота

Чемпіонат Драбівської ОТГ з міні-футболу 2021 року за участі:

- ФК Славутич (смт Драбів) – ФК Старт (с. Мехедівка) ;

- ФК Сокол (с. Свічківка) – ДЮСШ «Зоря-Слов’яни»  (смт Драбів);

- ФК Сокол (с. Свічківка) – ФК Славутич (смт Драбів);

- ФК Старт (с. Мехедівка) – ДЮСШ «Зоря-Слов’яни»  (смт Драбів);

- ФК Білоусівка (с. Білоусівка) - ФК Шрамківка (Шрамківка);

- ФК Штурм (с. Перервинці) – ФК Динамо (смт Драбів);

- ФК Білоусівка (с. Білоусівка) - ФК Динамо (смт Драбів);

- ФК Штурм (с. Перервинці) – ФК Шрамківка (Шрамківка).

Упродовж тижня

Участь у професійному навчанні в дистанційному онлайн режимі за спеціальною короткостроковою програмою «Бухгалтерський облік і звітність в органах місцевого самоврядування»