План організаційних заходів із 12 по 18 квітня 2021 року

Дата проведення заходу

12.04.2021 понеділок

Апаратна нарада селищного голови із заступником, секретарем, керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету, керівниками виконавчих органів, структурних підрозділів виконавчого апарату селищної ради.

Виставка – панорама «Архітектурні скарби України» (до Дня пам’яток історії та культури).

13.04.2021  вівторок

Участь у судовому засіданні по цивільній справі.

Особистий прийом громадян секретарем Драбівської селищної ради Мірошником О.І.

14.04.2021 середа

Виїзний прийом громадян за місцем проживання в селі Михайлівка селищним головою Орел С.І.

Слайд-вернісаж «Людина і природа: трагедія чи діалог?»

Фестиваль-конкурс народної самодіяльної творчості «Таланти рідної землі» (онлайн).

15.04.2021 четвер

Рейд «Діти вулиці».

Флеш-семінар для працівників психологічної служби «Психологічний супровід учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021».

Тематичні полиці «Ми за чисте довкілля», «Жива планета» (до Дня довкілля).

16.04.2021 п’ятниця

Зустріч із сільськогосподарськими виробниками щодо підняття орендної ставки за земельні ділянки, що знаходяться під господарськими спорудами.

17.04.2021  субота

День довкілля.

18.04.2021  неділя

Упродовж тижня

Формування Стратегії розвитку Драбівської громади.

Моніторингові дослідження діяльності шкільних методичних об’єднань в умовах дистанційного навчання.