План організаційних заходів з 19 по 25 квітня 2021 року

Дата проведення заходу

19.04.2021 понеділок

Апаратна нарада селищного голови із заступником, секретарем, керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету, керівниками виконавчих органів, структурних підрозділів виконавчого апарату селищної ради.

20.04.2021  вівторок

Особистий прийом громадян селищним головою Орел С.І.

Засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Драбівська багатопрофільна лікарня» Драбівської селищної ради.

Участь у судовому засіданні по цивільній справі.

21.04.2021 середа

Особистий прийом громадян заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Рудченком З.А.

Зустріч робочої групи з організації інклюзивного навчання у закладах освіти.

Організація і проведення навчально-польових зборів з юнаками, які закінчують допризовну підготовку в 2021 році.

22.04.2021 четвер

23.04.2021 п’ятниця

Особистий прийом громадян керуючим справи (секретарем) виконавчого комітету селищної ради Красохою О.С.

Творча майстерня практичного психолога: «Психологічна служба: оновлення стандартів роботи».

24.04.2021  субота

Кубок Золотоніського району з футболу

ФОК «Колос» смт Драбів:

с. Домантово – с. Гельмязів;

- ФК «Славутич» Драбів – ФК «Арсенал»

с. Коробівка

25.04.2021  неділя

Першість Черкаської області з футболу серед юнаків дитячо-юнацької спортивної ліги, ФОК «Колос» смт Драбів: ДЮСШ Драбів – ДЮСШ Канів.

23,24, 25.04.2021

Рейд «Підліток».

Організаційно-кадровий відділ виконавчого апарату Драбівської селищної ради