Соціальна допомога та підтримка до Великодніх свят

Фото без опису     Допоки людина молода і здорова, вона не думає про старість та хвороби, які можливо  будуть дошкуляти їй на схилі життя. І добре, коли літнім людям ще вистачає здоров'я давати собі раду, або про них турбуються рідні та близькі. А якщо немає ні сил, ні рідних? Тоді на допомогу приходять соціальні робітники  відділення соціальної допомоги вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Драбівської селищної ради.

У відділенні соціальної допомоги вдома на обслуговуванні перебуває 219  одиноких та одиноко проживаючих громадян. Усі вони потребують особливої уваги та моральної підтримки, щоденної допомоги в побутових справах, яку надають їм 22 соціальні робітники.

Під час підготовки до Великодніх свят працівниками відділення проведені прибирання осель, прибудинкових територій та надано допомогу в обробітку присадибних ділянок.

Колектив комунального закладу знає, що їх допомоги щомиті чекають підопічні, яким вони віддають свою любов, доброту і милосердя.

Вони готові допомогти всім, кого обійшла доля, повернути їм віру у добро, повагу та турботу!