План  організаційних заходів Драбівської селищної ради із 05 по 09 травня 2021 року

Дата проведення заходу

05.05.2021 середа

Апаратна нарада селищного голови із заступником, секретарем, керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету, керівниками виконавчих органів, структурних підрозділів виконавчого апарату селищної ради.

Рейд «Діти вулиці».

Інформаційно-роз’яснювальна  робота  з питань підготовки до ЗНО.

Урок – застереження «Stop булінг» (до Міжнародного дня протидії булінгу).

06.05.2021 четвер

Засідання тимчасової комісії виконавчого комітету Драбівської селищної ради з перевірки фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Драбівське виробниче управління житлово-комунального господарства».

Виставка – пам’ять «Війна відгриміла, а пам’ять жива» (бібліотечні заклади).

Участь у судовому засіданні по захисту  прав дитини.

07.05.2021 п’ятниця

Засідання інтервізійної групи «Консультування як один із напрямків роботи спеціалістів психологічної служби».

Урок патріотичного виховання «Хай пам’ять про війну нас всіх єднає».

08.05.2021  субота

День пам’яті та примирення.

День матері.

Акція пам’яті «У бронзі і граніті, у книгах і піснях – їх подвиг буде жити у віках» (покладання квітів до пам’ятних місць загиблим у роки Другої світової війни).

Кубок Драбівської ОТГ з футболу:

ФК «Старт» с. Драбове-Барятинське   – ФК «Штурм» с. Перервинці  (стадіон с. Драбове –Барятинське).

09.05.2021  неділя

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Мітинг-реквієм «І знову спогад душу ранить»  (смт Драбів,  площа Слави).

Тематичний захід «Пам’ять жива», присвячений Дню Перемоги у Другій світовій війні (в онлайн режимі).

Упродовж тижня

Фестиваль-конкурс народної самодіяльної творчості «Таланти рідної землі» (в онлайн режимі).

Уроки пам’яті в закладах загальної середньої освіти (до Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги у Другій світовій війні).

Організаційно-кадровий відділ виконавчого апарату

Драбівської селищної ради