План організаційних заходів із 11 по 16 травня 2021 року

Дата проведення заходу

11.05.2021 вівторок

Апаратна нарада селищного голови із заступником, секретарем, керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету, керівниками виконавчих органів, структурних підрозділів виконавчого апарату селищної ради.

Онлайн захід, присвячений Дню Матері та Міжнародному Дню сім’ї «Без сім’ї немає щастя на землі»

Книжкова виставка «Літературні меридіани Європи» (до Дня Європи)

12.05.2021 середа

Науковий пікнік на базі Драбівський навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В. Васильченка-гімназія» Драбівської селищної ради   за участю викладачів Черкаського державного технологічного університету та підписання угоди про співпрацю з Драбівською селищною радою

Особистий виїзний прийом громадян селищним головою у селі Криштопівка

Засідання комісії по розгляду звернень громадян  про надання матеріальної допомоги жителям Драбівської громади

13.05.2021 четвер

Засідання виконавчого комітету Драбівської селищної ради

п’ятниця

Нарада із директорами закладів загальної середньої освіти з питань організації проведення зовнішнього незалежного оцінювання

Книжкова виставка «Ці книги прочитала сім’я» (до Дня Європи)

15-16.05.2021

субота,

неділя

Рейд «Діти вулиці».

Упродовж тижня

Участь в обласному фольклорному святі «Великодні передзвони» в рамках проведення Мандрівного фольклорного «УЗВАР-фесту», смт Драбів (дистанційно).

Участь в обласному святі Матері «Воістину небесна і земна», с. Бровахи Корсунь-Шевченківського р-ну.

Фестиваль-конкурс народної самодіяльної творчості «Таланти рідної землі» (онлайн).