Новий е-сервіс ДМС

Дата: 08.05.2021 17:11

Відтепер про факти ймовірного порушення міграційного законодавства можна повідомити онлайн

Новий е-сервіс ДМС: відтепер про факти ймовірного порушення міграційного законодавства можна повідомити онлайн

З допомогою нового електронного сервісу громадяни можуть повідомити Міграційну службу про будь-які факти порушення міграційного законодавства іноземцями та особами без громадянства.

Такі повідомлення можна залишити на офіційному веб-сайті ДМС, покроково заповнивши спеціальну форму. Інформацію можливо надати анонімно або ж зазначивши свої персональні дані.

Державна міграційна служба, в свою чергу, здійснюватиме перевірку вказаних фактів і, в разі їх виявлення, осіб, які перебувають на території України незаконно, буде притягнено до відповідальності. Водночас громадян, які повідомили про ймовірне правопорушення, буде поінформовано про вжиті ДМС заходи.

Нагадуємо, що е-сервіси ДМС допомагають швидко отримати необхідну інформацію та гарантують прозоре отримання послуг з оформлення документів. Загалом, протягом 2020 року сервісами Міграційної служби скористалися 22,4 мільйони разів, з початку 2021 року – 6,5 мільйонів разів.