У період Великодніх та травневих свят підрозділи ДМС працюватимуть за зміненим графіком

Дата: 30.04.2021 12:00

1 травня (субота) в Україні відзначатиметься День праці, а 2 травня (неділя)– Великдень. З нагоди цих свят апарати ДМС та обласних управлінь Міграційної служби, а також районні та міські підрозділи ДМС матимуть чотири вихідних дні: з 1 по 4 травня. Робочий день 30 квітня (п'ятниця) буде скорочено на одну годину, як передсвятковий день.

Крім того, 9 травня в Україні вшановується День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З нагоди цього державного свята апарат ДМС та апарати обласних управлінь Міграційної служби будуть вихідні з 8 по 10 травня.

Районні та міські підрозділи Міграційної служби, які у звичайному режимі працюють з вівторка по суботу, 8 травня матимуть робочий день, але скорочений на одну годину, як передсвятковий, а з 9 по 11 травня - не працюватимуть.

В інші дні графік роботи цих підрозділів не змінюється.